Categorieën: Nieuws

Ongelukken op A7 vanwege mist

Op de A7 zijn vanmorgen tussen Marum en Drachten meerdere ongevallen gebeurd.

Voor zover bekend zijn er geen gewonden gevallen. Het zicht op de snelweg was op onverwachte plekken nog geen 100 meter.

Op de A7 vanuit Marum naar Drachten stond een file van meer dan 8 kilometer en moest rekening gehouden worden met minimaal een half uur vertraging.

Menno van Duinen

Bekijk reacties

  • Als je ook kijkt hoe daar dagelijks gereden wordt is dit verre van normaal. Van links naar rechts en van rechts naar links, huppakee weer op boven op de rem en daar gaan we weer van baan wisselen hoooo weer boven op de rem. Door dit gehannes rijdt een ieder nog maar 70 km per uur en tenslotte wordt er door dit remmen weer een file gecreerd.

Recente berichten

Fietser gewond door aanrijding op Osloweg

Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…

25 minuten geleden

Forumbibliotheek Selwerd feestelijk heropend

De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…

43 minuten geleden

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

2 uur geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

2 uur geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden dinsdag de petitie met 18.000 handtekeningen aan…

3 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

4 uur geleden