De politie zoekt getuigen van een poging tot overval op een automobiliste aan de Emingaheerd in dd wijk Beijum. De overval mislukte trouwens.
In de nacht van vrijdag 23 op zaterdag 24 september, omstreeks 02.00 uur, werd een vrouw in haar auto, op de kruising Emingaheerd – Fossemaheerd, tot stoppen gedwongen door de inzittenden van een kleine zwarte auto. Deze mannen hebben geprobeerd haar te beroven. Ze zijn er uiteindelijk zonder buit in hun auto vandoor gegaan.
De politie is op zoek naar getuigen die het voorval hebben gezien, mogelijk een kenteken en/of signalement. Zij worden verzocht contact op te nemen.
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…