Categorieën: Nieuws

Vijf maanden cel voor verslaafde autodief

Een 28-jarige man uit Emmen is veroordeeld tot vijf maanden cel voor een woninginbraak in Groningen en diefstal van een auto.

De man nam afgelopen voorjaar bij een inbraak in een huis aan de Martin Luther Kinglaan autosleutels mee en ging er met de wagen van de eigenaar vandoor. Agenten zagen de dief later op de A28 rijden en gingen erachter aan. De man reed daarbij 170 km per uur, maar kon in Assen worden klemgereden.

De Emmenaar had echter meer op zijn geweten: nadat hij eind vorig jaar was betrapt op een winkeldiefstal in de stad, gooide hij op het politiebureau een hoeveelheid cocaïne in een prullenbak, maar werd daarbij betrapt. De man moet naast zijn celstraf ook een behandeling ondergaan.

Gert van Akkeren

Recente berichten

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

26 minuten geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

35 minuten geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

2 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

3 uur geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

3 uur geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

4 uur geleden