Categorieën: Wijken

KardingeRun vreest vandalisme

De organisatie van de KardingeRun heeft het parcours aangepast uit vrees voor vandalen. De KardingeRun is een race vol obstakels en modder.

Lopers kunnen op 3 juli kiezen uit een parcours van 5 en 8 kilometer. Het langste parcours van 16 kilometer is afgeschaft. De liefhebbers lopen nu tweemaal de ronde van 8 kilometer.

Een van de redenen daarvoor is dat in de nacht voorafgaand aan de afgelopen edities vandalen hun slag sloegen op het parcours. Diverse stukken moesten gesloten worden vanwege de veiligheid. Bovendien is het natuurgebied erg kwetsbaar. Daarom mogen niet overal obstakels geplaatst worden, zeker niet in het broedseizoen.

Gert van Akkeren

Bekijk reacties

  • waarom net in het broedseizoen. ??? stom hoor doe je een maandje laten geen probleem!

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

2 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

3 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

6 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

6 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

7 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

7 uur geleden