Categorieën: Nieuws

112Groningendag Martiniplaza smoordruk

De 112Groningendag in en rondom Martiniplaza trekt zaterdag duizenden bezoekers. De hele dag staat in het teken van het 12,5 jarig jubileum van de nieuwssite 112Groningen.nl.

“Ik wil later ook brandweer of politie worden”, zegt de achtjarige Tom terwijl hij kijkt naar een spectaculaire demonstratie van de brandweer op het buitenterrein.

Op de 112Groningendag zijn allerlei hulpdiensten aanwezig en ook het leger heeft stands. Verder zijn er demonstraties en is er een grote informatie- en veiligheidsmarkt.

“Gewoon super, boven verwachting, voor de opening stond er een rij tot aan het tunneltje naar het Gasunie gebouw. Ik schat dat nu tegen de 6000 mensen binnen zijn”, verteld een trotse Martin Nuver, eigenaar van112Groningen, rond het middaguur.

Foto’s: Erick Bakker

 

 

Erick Bakker

Bekijk reacties

  • Hebben jullie toevallig een foto van de gekantelde ambulance? Naast de bus? Mijn zoontje praat over niks anders meer :-)

  • Hallo Kim,

    Ik heb wel een foto van de kantelsimulator met ambulance voor je. Mail je mailadres aar even dan mail ik hem aan jullie voor je zoontje

    Vriendlijke groet,

    Fred bosma
    Jeugdbrandweer westerkwartier

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

9 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

10 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

13 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

13 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

14 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

14 uur geleden