Categorieën: Nieuws

Bekerfinaleshirt levert 751 euro op voor KiKa

Een gesigneerd shirt van FC Groningen, dat tijdens de vorig seizoen gewonnen bekerfinale door Tom Hiariej gedragen werd, heeft 751 euro opgeleverd.

De opbrengst gaat naar de stichting KiKa, Kinderen Kankervrij. Op het shirt staan de handtekeningen van de FC Groningen spelers die aan de bekerfinale mee deden.

Het shirt was door een verloting in handen gekomen van een Fries ICT bedrijf. Het bedrijf verkocht het shirt per opbod en dat kwam in handen van de Groninger familie Danser.

Andries Danser: “We doneren ieder jaar een bedrag aan KiKa en we zijn supporters van FC Groningen, dus we moesten en zouden het hoogste bod uitbrengen”.

Andor Heij

Recente berichten

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

2 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

2 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

3 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 31-jarige…

3 uur geleden

Doorfietsroute Groningen – Ten Boer geopend

Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…

4 uur geleden

Hanze-studenten maken documentaire in Braziliaanse sloppenwijk

Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…

5 uur geleden