Foto: Erick Bakker
Het culinaire festival “Proeven in Groningen” trok zaterdag een paar duizend bezoekers naar het Harmoniecomplex. Bijna twintig restaurants uit de stad en omgeving lieten bezoekers zien en proeven wat ze te bieden hebben.
Het weer weerhield mensen niet om te proeven, een drankje te drinken en kennis te maken met de koks en eigenaren van, volgens de organisatie, de betere restaurants uit de provincie.
“Tussen de buien door was het druk en erg gezellig. Sommige restaurants hebben het zo druk gehad dat ze vannacht door hebben gewerkt om genoeg hapjes voor zondag op voorraad te hebben”, aldus Jesse Wilpstra van restaurant de Buurvrouw.
Zondag is de tweede en laatste dag van het evenement dat dit jaar voor de achtste keer wordt gehouden. Om zeven uur vanavond kunnen de afwassers aan de slag.
Overigens wordt in de Broerstraat tegelijkertijd het foodfestival “Big Taste Festival” gehouden.
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…