Foto: Gerrit de Haan
De politie gaat tijdens de cybertop, volgende week in Den Haag, mogelijk staken. Dat zegt Bayron Jobing coördinator van de politie acties in Groningen. De politie voerde vrijdag op de Grote Markt opnieuw een lawaaiactie voor een betere CAO.
Bij de cybertop zijn veel buitenlandse ministers en andere gezagsdragers aanwezig. Bayron Jobing voegt toe: “Mocht de veiligheid van de leiders in het geding komen, zullen wij wel optreden.”
De politie is al geruime tijd bezig met actievoeren. Deze week werd er file gereden tussen Hoogeveen en Groningen en vrijdag loeiden de politiesirenes vier minuten op de Grote Markt.
Thermo Fisher, de Amerikaanse biofarmaceut met een vestiging aan de Zuiderweg in Hoogkerk, heeft zijn…
Kringloopwinkel GoudGoed is bijna een week geopend. Volgens manager van WerkPro Bastiaan van Vliet lopen…
Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…
De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…