Foto: Erick Bakker
Een groep studenten van de net opgerichte actiegroep “de Nieuwe Universiteit Groningen” deelde woensdag flyers uit op het Broerplein, voor het Academiegebouw. Dit deden ze omdat ze vinden dat de Universiteit niet democratisch genoeg is.
In de flyer roept de actiegroep studenten op zich bij de club te voegen en aanwezig te zijn bij een actiebijeenkomst op 9 maart.
Gedurende de hele dag deelden studenten de flyers uit. Dit deden ze in verschillende groepjes en op verschillende tijdstippen. De actie in de stad is opgezet naar aanleiding van recente bezettingsacties in het Bungehuis en het Maagdenhuis van de Universiteit van Amsterdam.
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Bekijk reacties
Flyers uitdelen! radicalen! 645 likes Revolutie!