In de stad moesten de Ziggo abonnees dinsdag opnieuw hun TV zenders instellen. Ziggo gaat fuseren met UPC en omdat het UPC systeem beter is, wordt voortaan dat digitale signaal doorgeven.
De overgang verliep zonder al te veel problemen. Ziggo had voor alle zekerheid op de Vismarkt een busje neergezet waar mensen met vragen terecht konden.
Monteurs van Ziggo gingen in sommige gevallen met de klanten mee naar huis om te helpen. Maar meestal was een toelichtend gesprek bij de Ziggo bus al voldoende.
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
Bekijk reacties
Ik woon ook in de stad maar bij mij ging het toch echt over op dinsdag en niet op maandag.
hierzo ook hoor ronald echt toch vandaag dus dinsdag en niet op maandag zoals vermeld in het bericht.
Heeft kerkrade ook last daar van de tv op zwart staat.Want we zetten de tv pas savonds aan en dan weten we het niet.
Wij Groningers weten daar niets van. Je krijgt van te voren een brief met instructies. Niet gehad? Niet op zwart. Tenzij je niet betaald hebt.
Wij Groningers zegt ie....lol
Ik had ook wij Stadjers kunnen zeggen, maar dat snappen ze in Kerkrade niet :p
Zou ik alleen nog willen weten waarom ik na al dat gedoe geen BBC Fox of België ontvang zoals in hun zenderoverzicht beloofd
Hallo Ziggo gebruikers.
Ga naar https://community.ziggo.nl/
Daar helpen wij jullie Als er vragen zijn.