Categorieƫn: Sport

Donar komt te kort tegen Zwolle

Donar heeft zaterdagavond in Martiniplaza met 68-78 verloren van Landstede Basketbal uit Zwolle.

De bezoekers voelden dat er wat te halen was in Groningen, want Donar kon niet beschikken over Ross Bekkering (geblesseerd), Craig Osaikhwuwuomwan (geschorst) en Sean Cunningham (geschorst). Bovendien waren Mark Sanchez en DeJuan Wright niet helemaal fit. Stefan Mladenovic kon wel meer meespelen.

Het eerste kwart eindigde bij 20-23. In het tweede kwart speelde Donar slordig, en werden er vele driepuntspogingen gemist. Alleen Lance Jeter scoorde erop los voor Donar: in het eerste kwart had hij al 13 punten gescoord, en in het tweede kwart kwamen er nog eens 5 punten bij. Bij rust was het 36-47.

In het begin van het derde kwart denderde de thuisploeg over de Zwollenaren heen. Een 13-0 run in 3,5 minuut zorgde voor een 49-47 tussenstand. Donar kwam stond een minuut voor tijd 6 punten voor (60-54), maar aan het eind van het kwart was het verschil toch nog maar 1 punt: 60-59.

In het laatste kwart ging het 4 minuten lang goed (66-64), maar daarna was de koek op. Zwolle liep uit naar 66-71, en hoewel de ploeg van coach Ivica Skelin nog terugkwam tot 68-71 met nog 3 minuten op de klok, werd het niet spannend meer, en Zwolle liep weer verder uit.

Topscorers bij Donar waren Lance Jeter met 24 punten en DeJuan Wright met 18 punten.

Donar staat op de tweede plaats in de Dutch Basketball League en heeft 26 punten uit 18 wedstrijden.

redactie

Recente berichten

Vrouwelijke DJ loopt hersenschudding op door klap op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

34 seconden geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

59 minuten geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

2 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiĆ«le zorgen…

2 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

3 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

4 uur geleden