Foto: Sebastiaan Scheffer
Het is een beetje afscheid nemen met weemoed. “Het ergste vind ik dat ik de plafond schildering niet mee kan nemen. Aan de andere kant ben ik wel heel blij dat ik nu naar een echt winkelpand ga.”
In een pand aan de Nieuweweg wordt deze week druk gewerkt. “Dit wordt de nieuwe locatie van het Russische winkeltje”, vertelt eigenaresse Olga Chamova. “De afgelopen tien jaar zaten we aan de Paterswoldseweg. Ons gebouw zal naar alle waarschijnlijkheid gesloopt worden om daarmee plaats te maken voor een tunnel onder de spoorwegovergang door.”
Afgelopen vrijdag heeft Chamova de sleutel gekregen van het nieuwe pand. “Afgelopen weekend zijn we druk bezig geweest met verhuizen. Komende vrijdag volgen nog de koelvitrines en volgende week dinsdag hopen we voor het eerst open te gaan.”
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 31-jarige…
Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…
Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…