foto: Bob de Vries
Tjalling Halbertsma is bij de Rijksuniversiteit Groningen benoemd tot bijzonder hoogleraar op de “Chair for East Asian Studies, with a focus on modern day Mongolia”. Het is voor het eerst dat in Nederland een leerstoel op Mongolië wordt ingesteld.
De RUG richt zich nadrukkelijk op Oost Azië en heeft al nauwe contacten met universiteiten in China. Dit jaar werd het Centre for East Asian Studies Groningen (CEASG) opgericht. In september start het CEASG een masterprogramma East Asian Studies.
De leerstoel is ingesteld door het Ubbo Emmius Fonds met steun van sponsor ING Bank, de Jack Weatherford Foundation, Mongolia Opportunities Partners en de Riverbed Foundation.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…