Foto: Jeffrey Wobbes, Martin Nuver & Patrick Wind - 112groningen.nl
In een woning aan de Parklaan in de Oosterpoortbuurt heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag korte tijd brand gewoed. Bij de brand is niemand gewond geraakt.
De melding van de brand kwam rond 00.30 uur binnen bij de brandweer. Omdat er verschillende meldingen binnen kwamen op de meldkamer, en er in de meldingen gesproken werd over forse rookontwikkeling, werd er opgeschaald naar ‘middelbrand’, waarop er twee bluswagens en een hoogwerker ter plaatse kwamen.
Bij aankomst bleek er brand te woeden op de benedenverdieping. Na het forceren van de deur kon door een snelle en effectieve blussing de brand snel onder controle worden gebracht. De bewoner was op het uitbreken van de brand niet thuis. De woning heeft veel rook-, roet- en waterschade opgelopen. Wat de oorzaak is geweest van de brand is nog onbekend.
Zootje .kranten pic.twitter.com/NquRXR5eWw
— Martin Nuver (@112groningennl) December 7, 2013
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…