De politie heeft woensdag aan de Bilderdijklaan twee Duitsers en twee mannen uit Utrecht en Rotterdam aangehouden wegens handel in hard-drugs.
De politie nam een halve kilo hard-drugs, henneptoppen, contant geld en op echt lijkende imitatievuurwapens in beslag. De afgelopen tijd werden in nog vijf andere panden in Groningen invallen gedaan.
Van daaruit bedienden Noord Afrikaanse dealers uit de Randstad afnemers die uit Duitsland of Oost Europa komen. Ook de dealers uit de stad werden vanuit deze woningen van drugs voorzien. In totaal werden negen personen aangehouden.
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Bekijk reacties
goed werk aanpakken die drugsbende.