De klok van de Der Aa-kerk geeft naar alle waarschijnlijkheid volgende week weer de juiste tijd aan. De klok staat al een poosje stil om twintig voor tien. Al eerder zou de klok gerepareerd worden, maar de firma Koninklijke Eijsbouts had meer tijd nodig om de onderdelen te maken.
Koninklijke Eijsbouts is dezelfde firma die ook de klok voor de Notre Dame heeft geleverd. De klok van de Der Aa-kerk stond stil vanaf 8 januari. Een van de raderen van het uurwerk moest worden vervangen. Tijdens deze reparatie bleek dat meer onderdelen van de klok aan vervanging toe zijn.
De onderdelen zijn opgestuurd naar het bedrijf ZIUT. Na ontvangst zullen zij de werkzaamheden in gaan plannen en zal de klok naar alle waarschijnlijkheid volgende week weer gaan lopen.
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…