Categorieën: Nieuws

Jolanda Meijer nog niet gevonden

De tweedaagse zoektocht naar de vermiste prostituee Jolanda Meijer is vandaag hervat. Jolanda Meijer is sinds februari 1998 spoorloos. Ook dinsdag is het lichaam niet gevonden. Woensdag wordt er op één locatie verder gezocht.

De werkzaamheden van vandaag bestonden nog uit het onderzoeken van de inhoud van de gierputten. Daarnaast controleerde de politie de omgeving rondom de putten nauwkeurig met een grondradar.

De verwachting is dat het onderzoek in Winsum morgen wordt afgesloten nadat de werkzaamheden bij de boerderij aan Klein Garnwerd zijn afgerond.

Joost Boon

Recente berichten

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

3 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

3 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

4 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

4 uur geleden

Doorfietsroute Groningen – Ten Boer geopend

Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…

5 uur geleden

Hanze-studenten maken documentaire in Braziliaanse sloppenwijk

Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…

6 uur geleden