Bron foto: Bitfreak / Flickr / CC 2.0-by-nc-sa
Tientallen mensen hebben zaterdag gebruik gemaakt van de last-minute inentingen op Groningen Airport Eelde. De eerste dag van de inentingen is daarmee een succes geworden.
De GGD is deze zomervakantie een aantal weekenden aanwezig op het vliegveld om aan mensen die op vakantie gaan, en die vergeten zijn om een inenting te halen, alsnog de bewuste spuiten te geven. De inentingen worden niet voor het eerst aangeboden. Volgens de GGD is er ieder jaar weer behoefte aan. Vooral omdat veel mensen niet weten dat ze voor bepaalde vakantiebestemmingen, als Turkije, een inenting nodig hebben.
Behalve inentingen wordt er door de medewerkers ook informatie gegeven over voeding en hygiëne in warme landen. De GGD is op zaterdag 28 juli en 4 augustus opnieuw te vinden op het vliegveld.
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…