Foto: Charles Huss/Flickr.com
De asielen in Groningen zijn op zoek naar mensen die het leuk vinden om in de zomer voor een nestje kittens te zorgen. De dierenasielen krijgen per dag steeds meer zwangere poezen, moeders met kittens en moederloze katjes binnen.
Voor de jonge kittens is het infectiegevaar in een asiel te groot en voor de moederpoezen is het erg stressvol om op zo’n drukke plek hun nestjes groot te brengen. Voor de kitte-pleegouders regelt het asiel voer, een kattenbak en eventueel medische zorg.
De katjes hebben veel aandacht nodig zodat ze kunnen socialiseren. Dit betekent dat kittens veel in de hand genomen en geknuffeld worden, zodat ze echte huisdieren worden. Wanneer de moeder klaar is met het opvoeden van het nest, zullen mensen die op zoek zijn naar een kat bij de pleegadressen langs gaan om de kittens te bekijken en misschien mee te nemen.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…
Bekijk reacties
en als de kittens geen tehuis wat dan