Een nog onbekende man heeft zaterdagmiddag geprobeerd zijn slag te slaan in een aantal woningen aan de Meerweg in Haren. De man maakte hierbij gebruik van een fietspomp smoes.
Politieagenten kregen een melding binnen van bewoners van een woning aan de Meerweg dat een man bij hen had aangebeld en had gevraagd naar een fietspomp terwijl zijn fietsbanden niet leeg of lek waren. Kort daarop kwam er weer een melding binnen bij de politie dat een man met dezelfde smoes een woning was binnengedrongen.
De zoon des huizes zag dat de man een boormachine probeerde te stelen. Bij een worsteling die daarna ontstond wist de man door te schoppen en te slaan te ontkomen. De boormachine heeft hij hierbij niet mee kunnen nemen.
De dader was een blanke man van ongeveer 25 jaar oud met een normaal postuur. Hij droeg donkerkleurige kleding en had lichtbruin kort haar. Agenten hebben na de melding nog in de omgeving gezocht, maar hem niet aangetroffen. Ook een Burgernetactie had niet het gewenste resultaat.
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…