Categorieën: Nieuws

Opening Prinsenhof levert 63 vacatures op

De opening van hotel-restaurant en grand café Prinsenhof brengt 63 vacatures met zich mee, variërend van chefkok en bedieningspersoneel tot afwassers en receptionisten.

Vanaf augustus opent Prinsenhof haar deuren op Martinikerkhof 23, in een pand dat stamt uit 1436. Ooit was deze bijzondere locatie de residentie van de stadhouder, eeuwen later het onderkomen van RTV Noord.

Initiatiefnemers zijn partners Frank Verbeek en Jacques Muller, voorheen bekend van Hotel de Ville en restaurants Muller en De Pauw, en hun vriend en collega Wessel Zijp, de man achter restaurant Four Roses en eerder ’t Feithhuis.

De restauratie en inrichting van het pand is al een jaar bezig en duurt tot de zomer. Vanaf dan zijn er 34 kamers en suites, een restaurant en een grand café te vinden, evenals terrassen, een lounge voor thee en gebak, een kelder voor borrels en wijnproeverijen en vergaderruimtes.

Joost Tanasale

Bekijk reacties

Recente berichten

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

28 minuten geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

1 uur geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

2 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

3 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

3 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

5 uur geleden