De politie is op zoek naar een man die woensdag aan het begin van de middag twee mensen op gewelddadige manier heeft overvallen.
De eerste overval vond plaats in de Soendastraat en de tweede bij winkelcentrum Paddepoel. Volgens de politie gaat het om een lange blanke man tussen de 25 en 30 jaar oud met donkerblond tot bruin haar.
Hij heeft een lange donkere jas aan en verplaatst zich op een fiets. Hij is voor het laatst gezien bij de SNS bank in Paddepoel en is vermoedelijk richting Vinkhuizen gereden.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…