foto: Bob de Vries
Het Martini Ziekenhuis in Groningen heeft over het jaar 2011 een winst van 7 miljoen euro geboekt. Hiermee heeft het ziekenhuis ruim 4 miljoen euro minder winst dan in 2010 behaald. Het Martini Ziekenhuis is het eerste in Nederland dat haar financiële cijfers presenteert.
Het ziekenhuis geeft in de presentatie van haar cijfers aan dat het bedrijf wel gezonder is dan het jaar daarvoor. Het bedrijf heeft de solvabiliteit kunnen ophogen naar 14,8%. Dat wil zeggen dat het bedrijf beter in staat is om haar lopende rekeningen te betalen. Iets dat met de toekomstige onzekerheden van groot belang is, aldus bestuursvoorzitter Hans Feenstra.
Dankzij de goede economische prestaties heeft de bestuursvoorzitter een bonus van 7500 euro in ontvangst mogen nemen, bovenop zijn jaarsalaris van 254.000 euro.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…