foto: Google Maps
De sanering van de voor- en achtertuinen aan het Helperplein kost de gemeente meer dan oorspronkelijk gepland. Het stadsbestuur vraagt de gemeenteraad om een extra krediet.
Tijdens de bouw van de woningen in de jaren negentig van de vorige eeuw was het gebruik van asbest al niet meer toegestaan. Desondanks werd er in 2009 asbest ontdekt in de tuinen. De gemeente besloot de helft van de kosten voor het opruimen te betalen, mede om ingewikkelde juridische procedures te vermijden.
Een jaar geleden ging de gemeenteraad akkoord met en krediet van 200.000 euro om de voortuinen van de betreffende percelen schoon te maken. Nu stellen B&W voor om nog eens 250.000 euro uit te trekken voor de reiniging van de achtertuinen.
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…