De Groninger Rechtbank heeft twee stadjers van 24 en 29 jaar veroordeeld tot celstraffen van respectievelijk 3,5 en 4 jaar. De straf is gelijk aan de eis van het Openbaar Ministerie.
Het duo beroofde op 11 februari tot tweemaal toe onder bedreiging van een mes een taxichauffeur aan het Kraaienest in Lewenborg. De mannen maakten ruim 200 euro buit.
Ze konden worden aangehouden dankzij sporen in de sneeuw. Die liepen van de plek van de overvallen naar de woning van een van hen. Een van de verdachten bleef ontkennen, maar bij hem thuis werd een mes en een zwarte kous aangetroffen. Beide werden gebruikt bij de overvallen.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…
Bekijk reacties
Redelijk zware straf, over 3 á 4 jaar lopen ze weer vrij rond, tbs was ook niet verkeerd geweest want ze hebben duidelijk een steekje los.. ze dachten dat er geen bewijs zou zijn en dat ontkennen zou helpen maar er zijn slimmere mensen dan dit soort types, ze schatten situaties duidelijk verkeerd in, een tbs-je zou hun wat meer inzicht kunnen geven.In de gevangenis leren ze echt niks af.