Categorieën: 112

Dronken bestuurder kan niet op eigen benen staan

Een 48-jarige automobilist heeft zijn roes in een politiecel moeten uitslapen. Toen hij woensdagnacht door agenten van de weg werd geplukt, was hij zo dronken dat hij niet meer op eigen benen kon staan.

De agenten zagen de man rijden op de Emingaheerd in Beijum. De rijstijl van de Stadjer deed vermoeden dat hij te diep in het glaasje had gekeken. Toen de agenten hem een blaastest wilden laten doen, bleek dat hij daartoe al niet meer in staat was.

Op het politiebureau kon wel worden vastgesteld hoeveel alcohol hij in zijn bloed had. Dat bleek maar liefst 2,4 promille te zijn. Zijn rijbewijs mocht hij meteen inleveren. Omdat het niet vertrouwd was om hem in deze toestand de straat op te sturen, werd een warme cel voor hem bereid gemaakt.

André Huitenga

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

9 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

10 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

11 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

11 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

12 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

13 uur geleden