Foto: Raymond Meter - meterfotografie.nl
Qbuzz schrapt in de nacht van vrijdag op zaterdag een deel van de nachtbussen tussen de stad Groningen en de regio. De nacht erop gaat er zelfs een streep door alle nachtelijke buslijnen die vanuit Groningen vertrekken.
Vrijdagnacht vervallen de buslijnen 417 (Leek-Roden-Groningen) en een deel van de ritten op lijn 409 (Groningen-Assen). Qbuzz benadrukt dat lijn 418 tussen Groningen en Gieten wel rijdt. Hoewel een biertje in de stad er misschien niet meer in zit, hoeven bezoekers van het Rammstein-concert in Groningen zich geen zorgen te maken, want de extra busritten rond het concert vertrekken wel.
Volgens de vervoerder is personeelstekort de oorzaak van de streep door de nachtelijke buslijnen. Dat zorgt er zaterdagnacht voor dat er een streep gaat door alle nachtbussen die Qbuzz uitvoert vanuit de stad Groningen. De vervoerder biedt haar excuses aan voor het ongemak voor de reizigers.
In Ten Post is vrijdag 7 november de bouw gestart van 37 aardbevingsbestendige woningen. Het…
Hans de Waard is door de leden van de SP Groningen gekozen als lijsttrekker voor…
Buurtbewoners van DOT aan de Vrydemalaan zijn een petitie gestart waarbij opgeroepen wordt om het…
Het inspiratiefestival Let’s Gro trok dit weekend meer dan 28.000 bezoekers naar het Forum en…
Groningen staat van 10 november tot en met 10 december in het teken van het…
Wat zijn de plannen van de bestuurders van de toekomst voor ons land, onze gemeente…