Categories: Nieuws

Alfa-college organiseert sinterklaasavond voor daklozen

Zes derdejaarsstudenten Maatschappelijke Zorg van het Alfa-college organiseren dinsdag een bingo-sinterklaasavond voor ruim veertig dak- en thuislozen.

In de dagopvang van de Open Hof aan Spilsluizen maken de studenten soep voor de dak- en thuislozen en geven ze een goodiebag weg. Voor het maken van de goodiebag hebben de studenten via social media een oproep gedaan om spullen te verzamelen.

“Onze studenten hebben van alles verzameld om cadeau te geven aan de dak- en thuislozen. Dekens, tandpasta, handschoenen, mutsen en kleding. Het doel is om de dak- en thuislozen een leuke en bijzondere avond te geven. Daarnaast leren onze studenten wat er allemaal bij komt kijken om een avond als deze te organiseren én hoe ze om moeten gaan met een specifieke doelgroep”, aldus Joke Poel-Nagelkerke, docent Maatschappelijke Zorg bij het Alfa-college.

Andor Heij

Recent Posts

Groningers Dijk en Beckerman genoemd als fractievoorzitter SP in Tweede Kamer

De opvolger van Lilian Marijnissen als fractievoorzitter van de SP in de Tweede Kamer wordt…

9 uur ago

Groningen Airport Eelde laat Glimmen links liggen in plannen voor nachtvluchten en uitbreiding lesvluchten

Het Plaatselijk Belang Glimmen is boos op Groningen Airport Eelde. Ze voelen zich niet gehoord…

9 uur ago

Donar wint met ruim verschil van Den Helder Suns

De basketballers van Donar hebben zaterdagavond in eigen huis eenvoudig gewonnen van Den Helder Suns.…

10 uur ago

Lycurgus wint in Zevenhuizen in drie sets van ZVH

Nova Tech Lycurgus heeft zaterdagavond zonder veel moeite gewonnen van Scherp in Packaging ZVH. Het…

10 uur ago

Oranje Nassau als koploper winterstop in na winst op WVV

Oranje Nassau won zaterdagmiddag in eigen huis de topper in de eerste klasse J van…

12 uur ago

Amateurvoetbal: Winst Gorecht, pak slaag VVG, Groen Geel wint topper

Gorecht won zaterdagmiddag in de laatste competitiewedstrijd voor de winterstop in de tweede klasse J…

13 uur ago