Categorieën: Nieuws

Viszaak ‘Moi Eem’ opent de deuren

Na maanden van apparatuur kopen en vergunningen regelen openden Wim Meeuwesen en Judith Elzer vanochtend de deuren van hun viszaak ‘Moi Eem!’ aan het Wielewaalplein.

Vorig jaar won het duo een prijsvraag, waarbij inwoners van de Oosterparkwijk mochten kiezen tussen vishandel ‘Moi Eem!’ en gemakswinkel CIGO van de familie Knollema.

Wim en Judith kregen al vroeg de eerste gasten binnen, al voor de officiële openingstijd van 11:00 uur. Wim: “We zijn overladen met attenties en bloemen van buurtkennissen en vrienden. We hebben zelfs een valentijnstaart gekregen. Dus ja heel warm ontvangen.”

De laatste maanden stonden in het teken van veel voorbereidingen. Dat viel niet altijd mee. “Het was een lang traject: vergunning aanvragen, allerlei apparatuur aanschaffen; je moet het niet onderschatten.”

Maar er waren ook leuke klusjes. Zo ligt er een bootje uit Spanje in één van de twee vides van de zaak. Wim: “Die komt uit Spanje, van onze elektricien. We hebben hem met vijf man omhoog getild om hem op z’n plek te krijgen. Een mooi decoratiestuk!”

 

Lars Faber

Recente berichten

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

22 minuten geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

1 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

2 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

2 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

4 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

4 uur geleden