Categories: Sport

Nederlaag vrouwen Drs. Vijfje, PKC’83 wint stadsderby

De vrouwen van Drs. Vijfje hebben ook de tweede wedstrijd in de eredivisie zaalvoetbal verloren. In Den Helder won Zeemacht met 4-0 van de Groninger studenten.

In de eerste divisie gingen ook de mannen van Drs. Vijfje onderuit. In de eigen Struikhal werd met 2-1 verloren van stadgenoot PKC’83/Team Amoeri.

Drs. Vijfje begon de stadsderby goed, maar daarna nam PKC’83 het initiatief. Vlak voor de pauze scoorde Rochendy Constansia voor PKC. Constansia raakte bij het maken van het doelpunt dusdanig geblesseerd aan zijn enkel dat hij met een ambulance naar het ziekenhuis gebracht moest worden.

Na de rust tekende Max Snijders voor de gelijkmaker: 1-1. PKC kreeg in het vervolg aardig wat kansen en Fahim Bellghroub maakte er 2-1 van. Aan het einde van de wedstrijd wisselde Vijfje de keeper voor een veldspeler, maar de gelijkmaker wilde niet vallen.

PKC’83 heeft 4 punten uit 2 wedstrijden. Drs. Vijfje heeft 3 uit 2.

Andor Heij

Recent Posts

Kerstdorpen opnieuw te zien in twee winkelstraten

Er zijn vanaf dinsdag kerstdorpen te bewonderen in de etalages van twaalf winkels in de…

40 minuten ago

Voorlichting over zorgverzekeringen op Grote Markt

Voor mensen die niet weten wat wel of niet vergoed wordt in het basispakket van…

1 uur ago

Leerlingen Willem Lodewijk Gymnasium pakken internationale prijs

Twee leerlingen van het Willem Lodewijk Gymnasium zijn in de prijzen gevallen tijdens de twintigste…

2 uur ago

Maandagavond overlast door heien funderingspalen bij Europaweg

Maandagavond (vanavond) gaan tussen 20.00 uur en 00.00 uur funderingspalen de grond in bij de…

4 uur ago

Doktersdienst hoopt te hoge druk tijdens kerstweekeinde te voorkomen

De doktersdienst in Groningen verwacht vanwege het lange kerstweekeinde een grote druk op de huisartsenspoedposten.…

4 uur ago

Weer Kerstkaart: “De kans op een witte kerst is vandaag niet veel soeps”

De kans op een witte kerst is vandaag niet veel soeps, stelt OOG weerman Johan…

4 uur ago