Categorieën: Nieuws

Aegir roeit volgende week weer 24 uur voor het goede doel

Competitiedispuut ZWAARST van roeivereniging Aegir gaat volgende week vrijdag en zaterdag weer 24-uur achter elkaar op twee roeimachines in haar clubhuis. Dit keer is het Jeugdfonds Sport & Cultuur het goede doel waarvoor de roeiers zich in het zweet gaan werken.

Het is de zesde keer dat de roeiers van ZWAARST de twee ‘ergo’s’, de naam voor binnen-roeimachines, een etmaal draaiende houden zonder pauzes. Net als tijdens voorgaande edities kiest de vereniging daarvoor een goed doel uit de regio.

Nadat de vereniging in maart vorig jaar bijna zesduizend euro ophaalde voor de Stichting Oekraïners in Nederland, is dit jaar het Jeugdfonds Sport & Cultuur aan de beurt als goed doel uit de regio. “Het fonds zet zich in om minder toebedeelde kinderen ook een kans geven om te sporten of om bijvoorbeeld muzieklessen te volgen”, vertelt organisator Jan Piebenga namens ZWAARST. “Wij hebben allemaal het geluk gehad dat wij dit zonder zorgen hebben kunnen doen en willen daarom graag wat terug doen voor de kinderen van de Stad die ons zoveel brengt.”

Tom Veenstra

Recente berichten

Groningen niet meer in top 3 financieel ongezonde grote gemeenten, maar krijgt nog steeds onvoldoende

Groningen heeft dit jaar geen podiumplek meer in het jaarlijkse ranglijstje van financieel ongezonde gemeenten…

1 minuut geleden

Zijn er nog genoeg agenten in Groningen tijdens de NAVO-top in Den Haag?

Zijn er op 24 en 25 juni nog wel genoeg politieagenten in Groningen om de…

2 uur geleden

Raadsfracties blijven kritisch op (nieuwe) parkeermaatregelen

De gemeenteraadsfracties van PvhN en Stadspartij 100% voor Groningen zijn bezorgd over de nieuwe parkeermaatregelen…

2 uur geleden

Interim-burgemeester Van ’t Veld tijdelijk uitgeschakeld na val tijdens ESNS

Interim-burgemeester Mirjam van ’t Veld van Groningen zit tijdelijk ziek thuis, na een ongeluk tijdens…

2 uur geleden

Moeilijke naar makkelijke taal: raadsfracties willen ’terugstuurservice’ voor laaggeletterden

De fracties van Student&Stad, ChristenUnie en VVD hebben vragen gesteld over de begrijpelijkheid van brieven…

3 uur geleden

Veiligheid en leefbaarheid steeds verder onder druk? ‘Krimp en groei, zwervers en criminele ontmoetingsplaats’

Het achterland krimpt terwijl de steden groeien, de geestelijke gezondheidszorg heeft steeds meer moeite om…

3 uur geleden