Categorieën: Nieuws

Gideonbrug in storing, autoverkeer gestremd

Autoverkeer kan zaterdagmiddag niet gebruik maken van de Gideonbrug. Door een storing wil het brugdek over het Winschoterdiep niet meer omlaag.

De problemen begonnen in de tweede helft van de middag. Na het openen van de brug wilde het brugdek niet meer omlaag. “De Bornholmstraat alsook de Europaweg, de oude A7, zijn volledig gestremd”, vertelt nieuwsfotograaf Patrick Wind. “Monteurs zijn inmiddels aanwezig. Ook medewerkers van machinefabriek Rusthoven zijn aanwezig. Het is onbekend hoe lang de problemen gaan duren.”

Vervoersbedrijf Qbuzz laat weten dat door de storing lijn 178 op dit moment niet in Roodehaan stopt. Het is de tweede storing in een brug zaterdag. Eerder op de dag waren er problemen met de Zaanbrug in Stad.

Foto: Patrick Wind – 112groningen.nl
Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

46 minuten geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

2 uur geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

2 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

3 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

3 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

5 uur geleden