Foto: Mike Weening - Weening Fotografie
Bij een verkeersongeluk donderdagavond op de Zuiderweg in Hoogkerk is een personenauto beschadigd geraakt. Dat meldt Mike Weening van Weening Fotografie.
Het ongeluk gebeurde rond 18.10 uur op de rotonde met de Johan van Zwedenlaan. “Hoe het precies heeft kunnen gebeuren is onbekend”, vertelt Weening. “Een personenauto is aan de zijkant flink beschadigd geraakt. Of het voertuig ergens tegen op is gebotst of dat er een aanrijding heeft plaatsgevonden met een ander voertuig is onduidelijk. Niemand is gewond geraakt.”
De auto raakte ook dusdanig beschadigd dat deze weggesleept moest worden door een bergingsbedrijf. Vanwege het ongeluk was één rijstrook afgesloten. De politie heeft onderzoek gedaan naar de precieze toedracht.
De opening van het vernieuwde winkelplein in Lewenborg werd vrijdagmiddag gevierd met een feest dat…
De statiegeldmachine aan de Peizerweg is ideaal voor 'verzamelaars' van grote hoeveelheden lege flessen en…
Op de Oostersingel in Groningen heeft vrijdagmiddag een aanrijding plaatsgevonden tussen twee fietsers. Daarbij raakte…
Frank Nieuwenhuis wordt de nieuwe trainer van de vrouwen van voetbalvereniging Oranje Nassau. (meer…)
In het UMCG streden deze vrijdag zeven verpleegafdelingen op 16 mei om de titel 'beste…
Op station Europapark was aan het einde van vrijdagmiddag veel politie-inzet. Dat gebeurde na een…