Bron foto: By Flammingo (Own work) [Public domain], via Wikimedia Commons
Het Forum beschikt sinds kort over een paar kleine scootmobiels, waarin mensen met een grote scootmobiel kunnen overstappen. Dat meldt het gemeentebestuur naar aanleiding van vragen van SP en CDA over de toegankelijkheid van het Forum.
‘Forum Groningen is toegankelijk voor alle typen rolstoelen en kleine scootmobiels. Met de grote scootmobiels zijn de liften echter niet begaanbaar. Ook zouden de grote draaicirkels van grotere scootmobiels beschadigingen kunnen aanbrengen aan het interieur. Als alternatief daarvoor werden in de hal van het Forum al rolstoelen aangeboden.
Gegeven de omstandigheden heeft het Forum inmiddels als proef een paar kleine scootmobiels aangeschaft, waarin mensen met een grote scootmobiel op aanvraag kunnen overstappen en verder het gebouw in kunnen. Deze kleine scootmobiels passen in de liften en hebben kleinere draaicirkels.
De rolstoelen van het Groninger Forum moeten altijd geduwd worden. “Uiteraard zijn de medewerkers van het Forum altijd bereid om even te helpen’, meldt het college.
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Bekijk reacties
Ja maar hoe moet dat nu met die kerel van 300 kilo, die niet meer overeind kan komen. Die past er bovendien niet in :p Schande!
Een schamel alternatief voor zo'n grote bouwblunder en lang niet geschikt voor alle gebruikers van een scootmobiel.
Op de Grote Markt werd later een lift geplaatst naast het bouwwerk van het VVV-kantoor. Kan er naast HET MONSTRUM niet een lift worden gebouwd zodat ook mensen in grote scootmobielen het dak kunnen bereiken en zodoende tenminste nog van het uitzicht (belangrijkste functie) kunnen genieten ?
Mooi! Fijn dat ze gezocht hebben naar een oplossing!
Okay Dirk Nijdam and Hans Poll, now we're talking!