Categorieën: Nieuws

Groninginnedag met camping op Grote Markt, bier, jenever en gin

Kamperen in kartonnen tenten op de Grote Markt. Het kan vanaf vandaag tot en met zondag. Omdat het morgen Groninginnedag is heeft de organisatie toestemming gekregen voor een camping middenin het centrum van de stad. Vrijdagavond en zaterdag zijn er tal van kleinere evenementen in en rondom de binnenstad.

“Bovenop het VVV kantoor komt café Nuchter van brouwerij Martinus, op de Ossenmarkt organiseert Bax Bier een groot bierfestival en in Der Aa-kerk is het Jenever en Gin Festival. Ook draaien dj’s en hebben veel cafés een reünie voor gasten en personeel”, vertelt organisator Henk Witteveen.

Het feest begint vandaag aan het einde van de middag en duren tot en met zondagochtend vroeg met een afterparty in de Subsonic in de Peperstraat.

Erick Bakker

Recente berichten

Nova Tech Lycurgus versterkt zich met Europees Kampioen beachvolleybal Jo Gladsøy Sunde

Nova Tech Lycurgus heeft zich vlak voor het sluiten van de transferdeadline versterkt met de…

1 uur geleden

PvdA en SP willen dat college op de deur bonst in Den Haag over hoge huurstijgingen

Vanaf 1 juli 2025 mogen de huren in de sociale en middenhuur met honderden euro’s…

1 uur geleden

Minister Sophie Hermans bezoekt Marne Mosterd

Minister Sophie Hermans van Klimaat en Groene Groei heeft maandagmiddag een bezoek gebracht aan de…

2 uur geleden

Twee gewonden bij steekpartij in Helpman (update)

Aan de Van Houtenlaan in Helpman heeft dinsdagmiddag rond 13:46 uur een steekincident plaatsgevonden. Daarbij…

3 uur geleden

Herkenbare beelden van verdachte mishandeling in Peperstraat leveren binnen paar uur al genoeg tips op (update)

Een man die op 26 oktober vorig jaar betrokken was bij een mishandeling in een…

3 uur geleden

Stroomstoring zorgt voor uitval treinen tussen Stad en Zwolle (opgelost)

Door een stroomstoring reden treinen uit Groningen richting Zwolle dinsdagmiddag niet verder dan Assen. (meer…)

4 uur geleden