Categorieën: Wijken

Ontmoetingsplek de Hoogte zorgt voor onrust

Een tafel met daaromheen enkele stoelen houdt de gemoederen in de Hoogte flink bezig. Nadat de politie twee weken geleden de vorige tafel weghaalde en Henk Reker er een andere voor in de plaats zette is het het gesprek van de dag.

De ontmoetingsplek aan de Borgwal in de wijk de Hoogte neemt precies één parkeerplaats in beslag. Daarom heeft de politie de vorige tafel mee genomen naar het bureau.

“Ik zag het in de vroege ochtend gebeuren. Maar dezelfde dag stond deze tafel er al weer”, aldus Henk Reker.

Volgens buurtbewoners heeft niemand last van de mensen die er samen komen en heeft de ontmoetingsplek een sociale functie.

Erick Bakker

Bekijk reacties

  • Tja, er zijn al zo weinig parkeerplaatsen.
    Die tafel kan toch ook wel een paar meter
    opzij worden gezet ?

  • Nederland op zijn best. Her gaat weer nergens over. Als de mensen daar zelf goede afspraken over maken waarom dan dat gedoe?

  • Beste Dobber.
    u bent van harte uitgenodigd eens een kijkje te komen nemen aan de Borgwal. De parkeergelegenheden daar zijn aanzienlijk. Het is nog nooit voorgekomen dat alle parkeerplekken bezet zijn... Uw voorstel van het opzij zetten van de tafel zou betekenen dat stoep belemmerd wordt voor rolstoelen, kinderwagens en wat dies meer zij...
    Hartelijke groet,

  • weer een overijverige agent die niets beters te doen heeft dan op zijn strepen te gaan staan en onder het mom van het mag niet nergens rekening mee houdt dan alleen zijn eigen streberigheid (is dat eigenlijk een goed nederlands woord?) Laar deze mensen toch genieten van het weer en ga eens boeven vangen of drugsdealers of zo

  • Lijkt me geen probleem, mits er parkeerplaatsen nog vrij zijn. Er staat -op de plek van de ontmoetingsplaats- geen bordje bij deze parkeerplaats, dit betekent dat deze parkeerplaats voor iedereen is. Alleen als alle parkeerplaatsen bezet zouden zijn, dan zou ik zeggen, tafel toch even verplaatsen naar een andere openbare ruimte.

  • Of een auto met open laadbak regelen. Auto parkeren, tafel en stoelen erop. Agent blij buurtbewoners blij probleem opgelost.

    • Prachtig idee Marie, alleen.... het past niet.
      Nu wordt de gehele parkeerplaats gebruikt.
      Bij een auto heb je dan nog een cabine, die zou
      dan dwars op de weg komen, of omgekeert, zit je
      met de laadbak 'midden op straat'.
      En de breedte past ook niet. Je hebt toch gauw
      3 meter breedte nodig.

  • Laten staan die tafel .. Dit heeft een buurtfunctie. Politie Groningen , wanneer gaan jullie meedoen aan de participatiemaatschappij ???

Recente berichten

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

1 uur geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

11 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

12 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

15 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

15 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

16 uur geleden