Categorieën: Wijken

Hondenloslooproute in Gravenburg definitief

De hondenloslooproute die het afgelopen jaar in Gravenburg werd getest mag definitief blijven. Het gaat om een wandelroute waar honden gedurende de hele wandeling los mogen lopen.

Aanleiding voor deze testroute was een verzoek van de Vereniging Hondvriendelijk Groningen bij de invoering van het nieuwe hondenbeleid. In Groningen zijn verschillende losloopgebieden. Maar hondeneigenaren vinden het prettig om met hun onaangelijnde hond een wat langere wandeling te kunnen maken.

De bewoners van Gravenburg kregen een enquete om te peilen hoe de loslooproute is bevallen. Ook werden op de routes interviews gehouden. Mensen zonder honden gaven het rapportcijfer 5,2. De hondenbezitters gaven een 7,9. Sinds 1 oktober is de loslooproute definitief.

Anouk Stevens

Recente berichten

Vooral bewolking en nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

4 minuten geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

39 minuten geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

2 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

2 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

3 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

4 uur geleden