Categorieën: Nieuws

Vrijdag overwegend bewolkt, later kans op zon

Vrijdagochtend is er kans op nevel of een mistbank. Verder blijft het droog en is er veel bewolking met vooral ’s middags kans op wat zon. Het wordt 7 graden bij een zwakke of matige zuidoostenwind, kracht 2 tot 3.

Door: Johan Kamphuis

In de nacht naar zaterdag daalt de temperatuur rond het vriespunt. Zaterdag blijft het droog en zijn er behoorlijke perioden met zon. Het wordt 5 graden bij een zwakke of matige zuidelijke wind, kracht 2 tot 3. In de nacht minima rond het vriespunt.

Zondag zijn er bij een matige zuidwestenwind, kracht 3 tot 4, flinke zonnige perioden en blijft het droog. Het wordt 5 of 6 graden. In de nacht kans op een bui. Maandag is het zacht bij 11 graden. Daarna wordt het weer kouder. Hoe koud en blijft het regenen? Meer weer op de weerpagina.

Lars Faber

Recente berichten

Thermo Fisher wil opnieuw praten over cao; acties voorlopig gepauzeerd

Thermo Fisher, de Amerikaanse biofarmaceut met een vestiging aan de Zuiderweg in Hoogkerk, heeft zijn…

32 minuten geleden

Kringloopwinkel GoudGoed blij met nieuwe plek aan Paterswoldseweg: “We hebben veel ruimte”

Kringloopwinkel GoudGoed is bijna een week geopend. Volgens manager van WerkPro Bastiaan van Vliet lopen…

35 minuten geleden

Fietser gewond door aanrijding op Osloweg

Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…

1 uur geleden

Forumbibliotheek Selwerd feestelijk heropend

De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…

2 uur geleden

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

2 uur geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

3 uur geleden