Categorieën: Nieuws

Consternatie bij afvalbrand Stadsstrand

Bij het Stadsstrand heeft dinsdagavond een afvalbrand gewoed. Volgens een nieuwsfotograaf van 112groningen.nl verliep de situatie onrustig en moest in ieder geval één persoon aangehouden worden.

De melding van de brand kwam rond 20.20 uur bij de hulpdiensten binnen waarop een tankautospuit naar de locatie werd gestuurd. “Bij DOT, achter een container lijkt brand te zijn gesticht”, vertelt de fotograaf. “Het gaat om verschillende materialen die vlam hebben gevat. De brandweerlieden hebben dit vuur onder controle gebracht met behulp van één straal hogedruk. Over de oorzaak van de brand is niets bekend.”

Agenten hadden ondertussen hun handen vol aan omstanders. “De situatie was enige tijd grimmig. Eén persoon is aangehouden omdat deze een agent geslagen zou hebben. Daarnaast zijn de gegevens van meerdere personen opgeschreven.”

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

9 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

9 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

12 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

13 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

13 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

13 uur geleden