Foto via Politie.nl
Agenten hebben donderdagnacht twee mannen uit Tynaarlo (20) en Groningen (28) aangehouden, nadat ze betrokken waren bij zinloos geweld in de Groninger binnenstad.
Volgens teamchef Gerard de Jonge van het politieteam voor het Groningse centrum kwamen de mannen in beeld, nadat een slachtoffer zonder reden een klap in zijn gezicht kreeg in de Poelestraat. Daarbij liep de nietsvermoedende stapper een gebroken neus op.
Agenten wisten de twee beschonken mannen uit Stad en Tynaarlo snel aan te houden. Tijdens de aanhouding bleek het duo ook een handelsvoorraad drugs bij zich te hebben. De Jonge stelt dat er tien ponypacks harddrugs en zeven zakjes softdrugs in de kleding van de mannen werd aangetroffen.
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiĆ«le zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…