Categorieën: OOG Ochtendshow

Iconische kerstbal bij DOT Groningen voor het laatst verlicht: nieuwe ideeën in de maak

Vanochtend was Sebastiaan Hagewoud van DOT Groningen te gast op OOG Radio in de OOG Ochtendshow. De OOG Ochtendshow luister je iedere werkdag van 07:00 – 09:00 uur. Beluister hier het interview van Rick van der Velde en Jan Kooistra met Sebastiaan Hagewoud.

13-12-2023 interview over de DOT kerstbal

In de traditie van de afgelopen jaren heeft DOT Groningen op 6 december om 19.45 uur voor de laatste keer de indrukwekkende kerstbal met zesduizend ledlampjes ontstoken. Deze iconische bal, die sinds 2017 de skyline van Groningen sierde, is een baken geworden voor zowel de lokale bevolking als toeristen tijdens de feestmaand.

Laatste jaar voor de kerstbal

Helaas heeft het team van DOT Groningen moeten besluiten om de kerstbal dit jaar voor het laatst te verlichten, vertelt DOT marketeer Sebastiaan Hagewoud. “De ledlampjes, die de bol sinds 2017 elk jaar omtoveren tot een stralend middelpunt, zijn door ouderdom aan vervanging toe.” ” Het herstellen of vervangen van deze lampjes is te kostbaar.”

Tijd voor nieuwe tradities

DOT Groningen, gevestigd aan de Vrydemalaan in Groningen, staat bekend als een van de meest sfeervolle locaties tijdens de feestmaand, mede dankzij de betoverende kerstbal. Hoewel het einde van een tijdperk is aangebroken, laat Sebastiaan weten dat ze vanaf januari zullen broeden op nieuwe ideeën. “De Groningers worden uitgenodigd om hun suggesties en tips voor een mogelijk nieuw iconisch kerstsymbool te delen.”

Beluister hier alle radio-interviews van de OOG Ochtendshow. Wil je ook radio maken bij OOG? We zoeken momenteel redacteuren, technici en presentatoren op vrijwillige basis. Reageer snel via ochtendshow@oogradio.nl

OOG Ochtendshow

Recente berichten

Wereldrecord schaatsen verbroken op Kardinge: “Je rug is niet gemaakt om 24 uur krom te staan” (foto’s)

Het is de 25-jarige Jochem Kerssies gelukt om het wereldrecord schaatsen te verbreken. Op de…

40 minuten geleden

Demonstratie tegen racisme en fascisme trekt vierhonderd mensen: “Nadenken over vervolg” (foto’s)

De protestactie tegen racisme en fascisme die zaterdagmiddag plaatsvond op de Grote Markt krijgt een…

4 uur geleden

Automobilist botst tegen boom bij Harendermolen

Bij een verkeersongeluk zaterdagmiddag op de Rijksstraatweg bij Harendermolen is een automobilist op een boom…

5 uur geleden

Downers en vrienden dansen op Raadhuisplein: “Kunnen deelnemen in de maatschappij is belangrijk”

Een groep mensen met het Downsyndroom hebben vrijdag gedanst op het Raadhuisplein in Haren. De…

6 uur geleden

Groningse mbo-studenten vallen in de prijzen bij Skills The Finals

Verschillende studenten van het Alfa-college, Noorderpoort en ROC Menso Alting zijn vrijdag in de prijzen…

7 uur geleden

Zeven personen aangehouden op Grote Markt na beroving

De politie heeft vrijdag aan het einde van de middag op de Grote Markt zeven…

9 uur geleden