Categories: Nieuws

Gezamenlijk spreekuur IMG en NCG uitgebreid

Het Instituut Mijnbouwschade Groningen en de Nationaal Coördinator Groningen gaan meer samenwerken op het gebied van aardbevingsschade. Ze breiden het gezamenlijk spreekuur uit.

De NCG voert de versterking uit en het IMG handelt de schade af. Bij woningen waar sprake is van schade én versterking, en waar samenwerking mogelijk is gaan beide organisaties steeds meer samenwerken. Het is de bedoeling om voor woningen die versterkt moeten worden de opname op dezelfde dag te laten plaatsvinden, en de versterking en het repareren van de schade in één keer door dezelfde aannemer te laten uitvoeren.

Om woningeigenaren zo goed mogelijk te kunnen helpen organiseren NCG en IMG gezamenlijke inloopspreekuren in Woltersum, Uithuizen, Appingedam en Schildwolde. Inwoners van Woltersum kunnen elke dinsdag van 13.00 tot 15.00 uur en elke donderdag van 10.00 tot 12.00 uur terecht in Dorpshuis De Bongerd.

Gert van Akkeren

Recent Posts

Nieuw RDW-kantoor voor tolheffing geopend langs A7 bij Hoogkerk

Langs de A7 bij Hoogkerk is woensdagmiddag een nieuw kantoor van de RDW geopend, waar…

27 minuten ago

Zeven Stadjers beëdigd als Tweede Kamerlid, drie nieuwkomers leggen eed of belofte af

Zeven inwoners van de gemeente Groningen legden woensdagmiddag de eed (of verklaring en belofte) af…

44 minuten ago

Rondzwevend zwerfvuilexpositie in Oosterparkwijk

In de straten van de Oosterparkwijk wordt veel zwerfvuil gevonden. In het wijkcentrum bij Van…

55 minuten ago

“Geruchten over sluiting kartonfabriek Hoogkerk gingen al langer, maar dit is nooit leuk”

Een aderlating wil men het niet noemen, maar de dorpsvereniging noemt het erg jammer dat…

1 uur ago

Kerstkaarten voor eenzame ouderen

Niet iedereen heeft mensen om zich heen waarmee ze de kerstdagen kunnen doorbrengen. In de…

1 uur ago

Perry Sport, Aktiesport en Sprinter failliet, gevolgen voor winkels in Stad onduidelijk

Sports Unlimited Retail, het bedrijf achter sportwinkels Perry Sport en Aktiesport (die nu geleidelijk worden…

1 uur ago