Categorieën: Nieuws

‘Max’ Pitspoucen’ gaan bij bakkerij in Ten Boer als warme gebakjes over de toonbank

Ze waren zaterdag niet aan te slepen: de speciale Max’ Pitspoucen. Bij bakkerij Henk Post in Ten Boer waren de gebakjes binnen enkele uren uitverkocht.

“Ik vind het leuk om zoiets te bedenken”, vertelt Henk Post. “In het verleden maakte ik speciale tompoucen als bijvoorbeeld het Nederlands elftal aantrad op het EK of WK. Die vonden altijd gretig aftrek. Dit keer dacht ik dat het misschien leuk zou zijn om iets met Max Verstappen te doen. Max rijdt zondag de Grand Prix van Zandvoort, en je merkt dat het leeft. Er zijn best wel wat mensen die zich op de race verheugen. Dus ik dacht, ik maak een Max Verstappen-gebakje dat mensen kunnen kopen zodat ze het tijdens de race op kunnen peuzelen.”

En dat gebakje is de Max’ Pitspouce geworden. “In de basis is het een normale tompouce, alleen heeft deze tompouce een oranje glazuur en daarboven op hebben we een logo geplaatst met een afbeelding van Max of van Max zijn raceauto. De serie bestond uit tweehonderd stuks en die waren zaterdag binnen enkele uren uitverkocht. Dus we kunnen spreken van een succes.” Of de actie een vervolg krijgt? “Ik bedenk vast en zeker wel weer een keer wat leuks. Genoeg redenen om onze bakkerij in de gaten te houden, haha.”

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

26 minuten geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

1 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

1 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

3 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

3 uur geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

4 uur geleden