Foto: Rick ten Cate - tencatefotografie.nl
In een woning aan de Reviusstraat in de wijk De Wijert heeft maandagavond korte tijd brand gewoed. Bij de brand is niemand gewond geraakt.
De melding van een woningbrand kwam rond 18.30 uur binnen waarop een tankautospuit en een hoogwerker ter plaatse werden gestuurd. “De eigenaar van de woning had een bio-ethanol kachel ingeschakeld”, vertelt brandweerwoordvoerder Johan Bosklopper. “Op een gegeven moment ontstond er rookontwikkeling. Het lukte de meneer niet om de kachel uit te krijgen en daarop werd de brandweer gebeld.”
De telefonist van de meldkamer gaf de bewoner het advies om buiten de hulpdiensten op te wachten. “Wij hadden de situatie binnen vijf minuten onder controle.” Over de oorzaak is niets bekend, hier wordt onderzoek naar gedaan.
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…