Categorieën: Nieuws

Groningen geniet van warme zomeravond: “Regelmatig hoor je een plons” (foto’s)

Groningen geniet maandagavond van een warme zomeravond. Even na 23.00 uur is het nog rond de 17 graden in Stad. Nieuwsfotograaf Mike Weening van Weening Fotografie ziet dat veel mensen buiten aan het genieten zijn.

“Het is gemoedelijk en relaxt in de binnenstad”, vertelt Weening rond 21.00 uur. “Ik zie mensen lekker op het terras van hun woonboot zitten, en hier en daar wordt er in de Diepen gezwommen. Ook in het Noorderplantsoen is er een gezellige sfeer. Er zijn mensen die ontspannen een boekje lezen, op verschillende plekken zijn studenten aan het barbecueën, er wordt muziek geluisterd en aan de andere kant van het veld wordt een partijtje voetbal gespeeld.”

Bij het Stadsstrand genieten diverse mensen van de ondergaande zon. “De temperatuur is nog altijd heerlijk. Mensen zitten op de vlonders, liggen in het zand. En regelmatig hoor je een plons van iemand die nog even verkoeling zoekt in het water. Eigenlijk is het super gezellig.” In Groningen werd maandag de tropische 30 graden overschreden. Uiteindelijk werd het 30,2 graden. De verwachting is dat de temperatuur dinsdag nog wat hoger komt te liggen.

Foto: Mike Weening – Weening Fotografie
Foto: Mike Weening – Weening Fotografie
Foto: Mike Weening – Weening Fotografie
Foto: Mike Weening – Weening Fotografie
Foto: Mike Weening – Weening Fotografie
Foto: Mike Weening – Weening Fotografie
Foto: Mike Weening – Weening Fotografie
Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

2 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

2 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

3 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 31-jarige…

3 uur geleden

Doorfietsroute Groningen – Ten Boer geopend

Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…

4 uur geleden

Hanze-studenten maken documentaire in Braziliaanse sloppenwijk

Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…

5 uur geleden