Categorieën: Sport

Tomas Suslov Slowaaks voetballer van het jaar onder 21

Tomas Suslov van FC Groningen is dinsdagavond in zijn thuisland uitgeroepen tot Slowaaks Voetballer van het Jaar 2021 voor spelers onder 21 jaar.

De 19-jarige Suslov ontving op het jaarlijkse voetbalgala van de bond de Peter Dubovsky Award. Hij was afgelopen zomer de jongste speler van de Slowaakse EK-selectie en kwam twee maal in actie op het eindtoernooi. De middenvelder speelde tot nu toe negen interlands en bereidt zich in eigen land voor op twee oefeninterlands in de komende week, tegen Noorwegen en Finland.

Suslov doorliep vanaf zijn 16e de opleiding van FC Groningen en debuteerde in 2020 in het eerste elftal. Onlangs verlengde hij zijn contract tot 2026.

De award voor jong Slowaaks talent is sinds 2000 vernoemd naar de Slowaakse international Peter Dubovsky, die ook uitkwam voor Real Madrid. Hij kwam in dat jaar om het leven bij een ongeval.

Gert van Akkeren

Recente berichten

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

54 minuten geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

11 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

11 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

15 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

15 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

15 uur geleden