Foto: Glen Fergus via Wikimedia Commons
Een verkeersmedewerker, die maandagavond aan het werk was bij de afslag van de westelijke ringweg bij de Suikerlaan, moest even twee keer met zijn ogen knipperen: “Ik ben toch niet gek, man? Moet je kijken wat hier staat, dan. Een kangoeroe!”
De wallaby ontsnapte begin deze maand, voor de tweede keer in korte tijd, bij zijn eigenaar. Hij houdt twee van deze buideldieren als huisdier op de Bamboo Logde bij het Suikerterrein. Sinds die tijd hopst het dier rond in de omgeving. De dierenambulance werd al meerdere keren opgeroepen om het dier te vangen, maar elke poging mislukte tot nu toe. Ook maandagavond werd de dierenambulance gealarmeerd over de wallaby.
Eind september ontsnapte het dier voor de eerste keer. Toen wisten politieagenten en medewerkers van de Dierenambulance de wallaby wel te vangen, met behulp van speurhonden. De eigenaar kreeg het dier toen terug.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…