Categorieën: Nieuws

Motorrijder knalt op personenauto op Petrus Campersingel

Bij een verkeersongeluk zondagmiddag op de Petrus Campersingel is een motorrijder gewond geraakt. Dat meldt Patrick Wind van de incidentenwebsite 112groningen.nl.

Het ongeluk gebeurde rond 13.10 uur op de kruising met de Dirk Huizingastraat. “Het is een flinke klap geweest”, vertelt Wind. “De bestuurder van een motor is op een rode personenauto gebotst. Daarbij is er behoorlijk wat schade ontstaan aan zowel auto als motor. De motorrijder is bij het ongeluk ten val gekomen.” Hulpdiensten waren snel ter plaatse. “Het slachtoffer is gecontroleerd door ambulancepersoneel, maar hoefde uiteindelijk niet mee naar het ziekenhuis.”

Vanwege het ongeluk was de weg volledig afgesloten. Dit leidde tot een flinke verkeersopstopping. De politie heeft onderzoek gedaan naar de precieze toedracht.

Foto: Patrick Wind – 112groningen.nl
Foto: Mike Weening – Weening Fotografie
Foto: Mike Weening – Weening Fotografie
Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Woensdag opnieuw kans op winterse bui, daarna droog met nachtvorst

De sneeuwpret en -overlast van woensdag krijgt donderdag nog een klein vervolg. Daarna is de…

4 uur geleden

College richt alle ballen op Nieuwe Poort bij Hoofdstation: “Heb ik mijn tijd hier zitten verdoen?”

Waar moet het nieuwe muziekcentrum komen te staan? Het college heeft woensdagavond laten weten alle…

4 uur geleden

AZC Eemsgolaan kende valse start: “Je moet blijven luisteren naar inwoners”

De komst van een AZC naar de Eemsgolaan hield vorig jaar de gemoederen flink bezig.…

8 uur geleden

Code geel houdt aan: ook woensdagnacht en donderdagochtend kans op gladheid

De komende nacht kan er weer (winterse) neerslag vallen in Groningen. Daarom blijft de weerswaarschuwing…

8 uur geleden

Directeur Esseline Schieven vertrekt bij Nijestee

Per 1 april stopt Esseline Schieven als directeur-bestuurder van Nijestee. Volgens de woningcorporatie grijpt Schieven…

9 uur geleden

Dierenactivist uit Groningen voor de rechter vanwege duik in dolfijnenbassin Dolfinarium

Eén van de twee dierenactivisten die vorig jaar september in het water sprongen tijdens een…

10 uur geleden