v.l.n.r.: Jeffry van Hoorn (GL), Jim Lo-A-Njoe (D66) en Ietje Jacobs (VVD), foto: Wouter Holsappel
Twee jaar na de verkiezingen praten Wouter Holsappel en Ecco van Oosterhout in de podcast Grote Markt 1 met Ietje Jacobs (VVD), Jim Lo-A-Njoe (D66) en Jeffry van Hoorn (GroenLinks) over het nu gaat met het huidige college en de meest linkse coalitie van Nederland.
Op woensdag 16 maart 2022 waren de raadsverkiezingen. Met 9 zetels was GroenLinks de grote winnaar. Wat volgde was misschien wel het meest linkse coalitie van heel Nederland, met GroenLinks, de PvdA, de SP, de partij voor de Dieren en de ChristenUnie. Het is nu tijd om eens te kijken hoe het eigenlijk gaat, zo halverwege de raadsperiode.
In het collegeakkoord dat heette: Het begint in Groningen, voor wat echt van waarde is’ staan de begrippen als bestaanszekerheid, groen en eerlijk, gelijke kansen en samen centraal. Wat is gelukt, wat moet er nog gebeuren en wat is er mislukt.
De zon is de komende dagen grotendeels afwezig. Ondanks dat de temperaturen wel zomers blijven,…
De brandweer moest zaterdagavond in actie komen voor een kat die aan de Bentismaheerd in…
In en rond de stad werd zaterdag de twaalfde editie van de Bauke Mollema Tocht…
Het KNMI waarschuwt voor stevige onweersbuien die op zondag kunnen ontstaan. Voor de provincie Groningen…
FC Groningen heeft zaterdagmiddag de oefenwedstrijd tegen NEC met 2-1 verloren. Het duel werd gespeeld…
De Vierdaagse van Nijmegen zit er weer op. Op deze zaterdag keren deelnemers huiswaarts. Redenen…