Categorieƫn: Nieuws

Ten Boer krijgt tien nieuwe duurzame eengezinswoningen

In Ten Boer begint deze week de bouw van tien duurzame eengezinswoningen. Dat heeft woningstichting Wierden en Borgen bekendgemaakt.

De woningen gaan gerealiseerd worden achter het Koopmansplein aan de Marskramer. Plannen om de woningen te realiseren lagen al enige tijd op tafel. Drie jaar geleden werd er al door de woningcorporatie een koopovereenkomst voor de grond getekend met de toenmalige gemeente Ten Boer. Door de versterkingsopgave en door een zienswijze op de bouwvergunning kan er echter pas deze week begonnen worden met de bouw.

Het project bestaat uit een rij van zes woningen en een rij van vier woningen. De verwachting is dat de nieuwe woningen in het eerste kwartaal van volgend jaar klaar zullen zijn.

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

29 minuten geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

1 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

2 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiĆ«le zorgen…

2 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

4 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

4 uur geleden